Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galėsite bet kada atšaukti. Daugiau informacijos

Apie mus

http://juriniaiakvariumai.lt - tai specializuota elektroninė parduotuvė kiekvienam neabejingam savitam ir unikaliam povandeniniam pasauliui.

Čiarasite įvairių gamintojų platų prekių asortimentą, konkurencingas kainas irgalėsite susikurti užburiantį pasaulį pagal savo norus, kuris suteiks jaukumoir ramybės Jūsų namuose ar darbo vietoje.

Užsisakydamiakvariumą, tvenkinį, jų įrangą, dekoracijas, gyvūnus ar augalus internetusutaupysite laiko ir pinigų! O užsakytas prekes pristatysime Jūsų nurodytu adresu visojeLietuvoje.

 

Messiekiame suprasti savo klientų poreikius, tiekiame kokybiškas prekes beiaptarnavimą, dalinamės savo patirtimi bei žiniomis apie akvariumų tipus,įrangą, būtinas sąlygas augalams bei gyvūnams, patyrę specialistai gali atvyktiir įvertinti akvariumo būklę, atlikti reikiamus darbus. Norite nestandartinioakvariumo? Galime suprojektuoti, pagaminti ir pilnai įrengti Jūsų poreikiusatitinkantį akvariumą bei akvariumo baldus.

 

Dėmesysklientams, nuolatinis tobulėjimas, pagarba darbuotojams, deramas produktųgamintojų atstovavimas ir lojalumas – tai pamatinės mūsų vertybės.

 

Mūsų kontaktai:

 

Liepkalnio g. 78, LT- 02120 Vilnius

Tel.: +37068609460
El. paštas: info@akvariumai.lt

Darbo laikas:
I-V 10 – 19 val. 
VI 10-16 val.

VII nedirbame