Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galėsite bet kada atšaukti. Daugiau informacijos

Aquael Reef Master 60 LED, 105 l (juodas)

Aquael Reef Master 60 LED, 105 l (juodas)

Aquael Reef Master panoraminis akvariumas 105 l talpos, 60x40x45. Stiklas suklijuotas specialiu akvariumo silikonu. Akvariume sumontuotas filtravimo skydas, esantis už fono gale, per visą akvariumo ilgį. Akvariumo dugne yra specialus rėmas, skirtas papildomai apsaugoti. Stiklas, atskiriantis akvariumo skimerio kamerą, yra mėlynas.

Apšvietimas
Naujoji LED versija skiriasi nuo ankstesnio apšvietimo tipo modelio, kurį jis naudoja. Vietoje įprastų T5 fluorosencinių lempų yra įrengti trys apšvietimo moduliai, kurių kiekvienas susideda iš 2x6W šviesos diodų. Šiame REEF MASTER LED modelyje įdiegtas vidinis apšvietimo modulis skleidžia ACTINIC (mėlyną) šviesą, o kiti du moduliai skleidžia baltą šviesą. Jų derinys palengvina tinkamą koralų augimą ir sukuria natūralią šviesą akvariume. Akvariumo apšvietimo sistema sunaudoja tik 36W /1 val., kai senesnio modelio apšvietimo sistema sunaudoja net 72W / 1 val., todėl sumažėjo elektros energijos sąnaudos.

Dangtelis
Akvariumas turi elektroniniu būdu valdomą aušinimo ir vėdinimo įrenginį, esantį užpakalinėje uždangoje prie filtro.

Filtravimas
Filtravimo skyde yra biologinis filtras, savaiminis skimmeris su siurbliu ir šukų rinkinys su filtro įdėklais, kad oro burbuliukai nepatektų į akvariumą. Siekiant sustabdyti žuvų ir kitų gyvūnų patekimą į filtravimo panelę, skydo kraštai turi specialias apsaugines šukas. Apsauginių šukų dantų atstumas yra reguliuojamas. Filtro krepšeliai, esantys pirmoje filtravimo skydo kameroje, yra užpildyti bio-kamuoliukais, kurie užtikrina biologinį filtravimą. Antrojo filtravimo skydo kameroje esantis skimeris yra paruoštas naudoti be jokių specialių preparatų. Trečioje kameroje yra filtravimo šukos su vilnos užpildais.

Akvariumo programavimas
Dangčio viršuje esantis programavimo įrenginys turi LED ekraną ir tris funkcinius mygtukus. Priekinio apšvietimo modulis, kurį sudaro dvi baltos liuminescencinės lempos, ir mėlyna fluorescencinė lempa dangtyje, gali būti užprogramuoti, kad automatiškai įjungtų ir išjungtų tam tikru laiku, nepriklausomai vienas nuo kito. Vėdinimui skirtas ventiliatorius gali būti užprogramuotas automatiškai įsijungti ir išjungti, kai vandens temperatūra akvariume viršija tam tikrą lygį (rekomenduojama palaikyti 25 ° C temperatūrą).

“AQUAEL REEF MASTER” komplektacija:

105 litrų akvariumas su panoraminiu priekiniu stiklu ir filtravimo skydeliu
Dangtis su specialiu jūrianiam akvariumui skirtu apšvietimu (LED)
Programavimo blokas su ekranu
Skimmeris 505l/val
Ventiliatorius

Akvariumai
Ilgis (mm) 600
Plotis (mm) 400
Aukštis (mm) 450
Tūris (l) 105
Apšvietimo lempos 36 W LED (+ NAKTINIS APŠVIETIMAS LED)
Filtras Skimerio efektyvumas (l/h): 505

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus koreguojamas
    Blogas           Geras

  • Peržiūrėta: 5721
  • Prekės kodas: 113648
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 639.00€
  • Be mokesčių: 528.10€